סגן ראש עירית חיפה מתריע מקריסת מינהל ההנדסה

בשאילתא שהפנה סגן ראש העיר, שמשון עידו, לראש העיריה עינת קליש רותם, הוא טוען: "בישראל יש תנופת בנייה מבורכת אך לצערנו היא מדלגת מעל חיפה. אני מבין עכשיו את דבריך בתחילת הקדנציה, כי 'חיפה מתה'. אכן הרגת את העיר"


 

סגן ראש עיריית חיפה, חבר המועצה שמשון עידו (ליכוד) אומר כי מינהל ההנדסה של העירייה חדל מלתפקד וכי יזמים, קבלנים ותושבי העיר אינן מקבלים את השירות שהם אמורים לקבל ונתקלים בסחבת ותהליכים ארוכים לקבלת אישורים.

 


שמשון עידו. צילום: דורון גולן

שאילתא נוקבת לראש העירייה מחשש לקריסת מנהל ההנדסה. סגן ראש העיר, שמשון עידו. צילום: דורון גולן

 

עידו פנה בשאילתה למועצת העיר כדי לטפל במינהל ההנדסה, שהוא אחד המינהלים החשובים בעירייה.

"מזה שלוש שנים אנו עדים לתלונות מצד יזמים וקבלנים על כך שישנם קשיים רבים בכל הקשור בטיפול ,ליווי ובמתן היתרי בנייה ואישורים לאישור תמא"ות", אומר עידו: "היזמים והקבלנים, נשלחים הלוך ושוב בכל פעם עם דרישות חדשות בטרם תובא בקשתם לדיון בוועדת המשנה לתכנון ובניה. משיחות אותן אני מנהל עם יזמים וקבלנים שפונים אלי ומלינים על הסחבת הבלתי ברורה, עולה שלא בכדי, הם עוזבים את העיר ופועלים בערי הלווין של חיפה ומחוצה לה".

עידו מתייחס להגירה השלילית מחיפה ומציין: "לאחרונה פורסם שההגירה השלילית עמדה על 3006 איש, בעיקרם צעירים, שהעדיפו את ערי הלוויין נשר, קריות, טירת כרמל, שם תנופת הבנייה בעיצומה". לדבריו "במקום לשקם את מנהל ההנדסה שמצוי במצב נואש,  וזאת אני למד מעבר לדברים שאני שומע מהיזמים, גם מעובדי המינהל עצמם שעוד נשארו לעבוד בעירייה ולא נטשו את הספינה הטובעת, ששקיעתה החלה מהיום בו נבחרת לכהן כראש עירייה".

את פנייתו לראש העירייה סיכם כך: "בישראל יש תנופת בנייה מבורכת אך לצערנו היא מדלגת מעל חיפה. אני מבין עכשיו את דבריך בתחילת הקדנציה, כי 'חיפה מתה'. אכן הרגת את העיר".
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם לדעתכם יש להתיר לנשים לבצע הפלות?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בלוקאל פוליטי