עיריית חיפה בפניה לעמותת השייט: חיתמו על ההסכם

בעמותת השיט טוענים מנגד: "שקר שחוזרים עליו מספר פעמים לא הופך לאמת. זה סיפור של דוויד וגוליית"


 

בעיריית חיפה הוציאו הבוקר הודעה לתקשורת לפיה מזה כשנה פועלים רשות הים והייעוץ המשפטי של עיריית חיפה, לחתימת הסכם בר רשות, בדומה להסכמים עליהם חתומים גופים אחרים, הפועלים בחוף השקט.

חתימת ההסכם מתחייבת על פי הדין, כללי המנהל התקין והערות מבקר העירייה והיא נועדה להסדיר את מעמדה ופעילותה של העמותה בחוף.


 

פעילות במועדון שייט חיפה. צילום: מועדון שייט חיפה

בעיריית ייפה אמרו הבוקר כי נציגי העירייה עשו ניסיונות רבים להגיע לידי הבנות עם העמותה ואולם נציגיה סירבו לחתום על כל הטיוטות שהועברו אליהן ואשר גובשו יחד עמם בהסכמה לאחר שעות רבות של דיונים ומשא ומתן.

"בנסיבות אלה ולאחר שכל ניסיונות ההידברות נדחו על ידי העמותה, לא נותרה בידי העירייה ברירה אלא להוציא מכתב פינוי. בתוך כך, חוזרת העירייה ופונה לעמותה לעשות את כל הנדרש על מנת שאף ילד לא ייפגע ולחתום על ההסכם שיסדיר את  פעילותה".

לעומת זאת באגודת השייט טוענים:

"שקר שחוזרים עליו מספר פעמים לא הופך אמת, הכביכול משא ומתן שהעיריה מקיימת איתנו אינו מתבצע בתום לב, העיריה מנסה לאנוס אותנו לחתום על הסכם דרכוני ולא מסכימה לעשות משא ומתן הגון, להבנתנו המטרה היחדיה שהעיריה שמה לנגד עינייה הוא לסגור את המועדון ולהעיף אותנו מהחוף ואנחנו לא ניתן לזה יד.

זה סיפור של דוויד וגוליית, אך התמיכה המטורפת שקיבלנו מהמוני תושבי חיפה בימים האחרונים מחזקת את ידינו ואנחנו מקווים שנצליח לעצור את הגזרה.

שלחנו כבר לפני מספר חודשים את הארותינו להסכם ועד היום לא קיבלנו ולו תשובה אחת רצינית מעבר לאיומים".
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם לדעתכם יש להתיר לנשים לבצע הפלות?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בלוקאל פוליטי