X

ערב מתמחים מיוחד של בי"ח כרמל. "אתם הלב הפועם של בית החולים"

עשרות מתמחים מביה"ח כרמל השתתפו בערב מתמחים מיוחד שהופק עבורם. ד"ר ליאב יואלי מתמחה מהמחלקה האורתופדית, שהשתתף בערב המתמחים אמר, "היה לנו ערב מהנה ומגבש שחיזק את תחושת המשפחתיות המאפיינת את בית החולים כרמל"
מתמחות ומתמחים רבים, חלקם יחד עם בני ובנות זוגן הגיעו למפגש וערב מתמחים מיוחד שהפיק עבורם בית החולים כרמל. הערב, שנערך בתיאטרון חיפה באווירה מיוחדת, נפתח בכיבוד מפנק, אחריו שמעו המתמחים עדכונים ממנהל ביה"ח, ד"ר אבי גולדברג ומיו"ר ועדת ההתמחות, ד"ר ראובן קידר על התפתחות בית החולים, היקפי הפעילות וכמובן נתוני המתמחים במחלקות השונות.  את הערב קינחו המתמחים ובני ובנות הזוג בהצגה מרגשת של דביר בנדק "כל הדברים טובים".

מנהל בית החולים ד"ר אבי גולדברג הציג ושיתף את המתמחים באסטרטגיה ובתוכניות העבודה של כרמל והכללית ואמר להם, "אני רוצה לומר לכם תודה על העבודה הקשה שלכם לאורך כל השנה, חלק ניכר מהישגי בית החולים הוא בזכותכם ואנחנו כאן כהנהלה כדי לשמוע אתכם אנחנו קשובים לבעיות ולבקשות שלכם ואל תהססו לפנות אלינו ולשאול ולשתף אותנו בכל דבר".


השחקן דביר בנדק מול משתתפי ערב המתמחים
צילום: אלי דדון


דר' ראובן קידר, יו"ר ועדת ההתמחות של כרמל, שיתף את המתמחים בשינויים שהוא מוביל בתחום החינוך הרפואי וציין כי ההצלחה של מתמחי כרמל בהחלט בולטת. מעל 80 אחוז מהמתמחים בממוצע עוברים בהצלחה את בחינות ההתמחות שלב א' ושלב ב' וזאת תוצאה גבוה יותר לעומת הממוצע הארצי. בכרמל כ -250 מתמחים, מחציתם נשים ומחציתם גברים, כ -17 אחוז מהמתמחים הם הורים לילדים קטנים, והמחלקות המובילות במספר המתמחים שבהן הם מחלקת ילדים, מערך נשים ויולדות ומחלקת הרדמה. "המטרה שלנו היא להכשיר אתכם להיות רופאים ראויים ומוכשרים ולצייד אתכם בכל הכלים להם אתם נדרשים כדי להיות הכי טובים – אנחנו כאן בשבילכם". אמר ד"ר קידר בסיכום.

סגנית מנהל בית החולים ויו"ר צוות חוסן, ד"ר שני ברוש, הודתה למתמחים שהגיעו ואמרה להם כי הערב הזה הוא ערב מיוחד, שכולו בשבילם. "אתם הלב הפועם של בית החולים – אתם הם אלה שעומדים לצד מיטת המטופל ומול המשפחות יום וליל – אתם מקור הכוח שלנו" אמרה ד"ר ברוש, "הנהלת בית החולים וצוות החוסן פועלים בשנתיים האחרונות כדי לייצר מנהיגות מותאמת אישית ואנושית ולהפוך את סביבת העבודה של כולנו לטובה, בטוחה ונעימה יותר. כולנו עובדים כאן יחד תוך תחושת שותפות ואחריות הדדית, ונמשיך לרקום יחד תרבות שבה המטפלים והמטופלים, שניהם גם יחד,  נמצאים במרכז".

ד"ר גולדברג ד"ר ברוש ודר קידר עם המתמחים
צילום: אלי דדון

 

את הערב סגר בהופעת יחיד מיוחדת השחקן דביר בנדק בהצגה "כל הדברים הטובים". בהצגה, שכבשה את לב הקהל בלונדון וכעת הגיעה לישראל, מגלם דביר את דמותו של ילד המכין רשימה של כל הדברים עבורם שווה לחיות כדי להציל את אימו. כשהתבגר גילה איך הרשימה שהכין הצילה אותו.

משתתפי ערב המתמחים בתמונה קבוצתית
צילום: אלי דדון

 

ד"ר ליאב יואלי, "מתמחה-על" בכירורגית כף יד מהמחלקה האורתופדית בכרמל, סיכם את הערב מנקודת מבטו כמתמחה בכרמל ואמר: " היה לנו ערב מהנה ומגבש שחיזק את תחושת המשפחתיות המאפיינת את בית החולים שלנו, הערב שם דגש על חיזוק הקשר בין ההנהלה למתמחים וחיזק את תחושת השייכות שלנו כחלק מהותי מבית החולים. במילים אחרות, למרות שאנחנו צעירים במערכת יש מי שרואה אותנו ואכפת לו מאתנו וזאת בהחלט תחושה טובה ומחזקת"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בבריאות

<