למה מומלץ לקנות מאוורר?

ישנן סיבות שונות מדוע נכון לרכוש מאוורר וחשוב להבהיר שהאופציה לשימוש במאוורר איננה שמורה אך ורק לקיץ

מזג האוויר הישראלי הוא מאוד מתעתע. מצד אחד, אנחנו יודעים שברוב ימות השנה שורר מזג אוויר חמים. אנחנו לא חיים באירופה או ארצות הברית שם מתמודדים עם חודשים של גשמים, קור וסופות קשות. מצד שני, במשך תקופת החורף, קר אך ייתכן מאוד שבין הימים הקרים נגלה לא מעט ימים של שמש. מזג האוויר איננו חד משמעי בהכרח.

קרדיט תמונה: swing fans

לכן אנחנו צריכים להחזיק בבית ובעסק, אמצעים שונים שיאפשרו לנו גם ליהנות מאוויר קריר ונעים בימים של חום ולחות, וגם ליהנות מאוויר חמים כשקר. לעיתים אנחנו נצטרך לשלב בצורה מסוימת בין השניים. הפתרון האידיאלי לכך הוא מאוורר.


ישנן סיבות שונות מדוע נכון לרכוש מאוורר, בין אם מדובר במאוורר תקרה שאנחנו יכולים להתקין בתקרת החדר, ובין אם מדובר על מאוורר שולחן או מאוורר קיר. לפני שנציג את הסיבות לכך, חשוב להבהיר שהאופציה לשימוש במאוורר איננה שמורה אך ורק לקיץ בניגוד למה שאנחנו נוהגים לחשוב. גם בחורף נוכל להשתמש בו לצרכים שונים.

כיצד מאוורר יכול לשרת אותנו?

באופן טבעי, מאוורר הוא אמצעי שיכול לייצר בריזה קרירה ונעימה בימים חמים. בדרך כלל נהוג להשתמש בו כשהטמפרטורות עולות. הרבה מאוד אנשים מעדיפים להשתמש בו ולא במזגנים, הן בגלל העובדה שהוא יוצר אוויר נעים ולא סינטטי, הן בגלל שעלויות השימוש בו נמוכות יותר, וכן הוא לא מזהם את הסביבה כפי שמזגנים מזהמים.

יחד עם זאת, מאוורר, ובפרט מאוורר תקרה, יכול לשרת אותנו גם בימים קרים. אנחנו יכולים להשתמש בו בתור אמצעי שיפזר את האוויר החם שהתנור או המזגן יוצרים על פני כל החדר. מאחר והרבה פעמים מערכות אלו מתקדמות במקום אחד, אזי שהמאוורר יכול לעזור בפיזור האוויר על פני כל החדר, מה שיהפוך את השהייה בו להרבה יותר נעימה.

צריך לומר, האפקט של המאוורר ואיכות השימוש בו תלויות בשאלות איפה נתקין אותו, באיזו עוצמה נשתמש וכיצד נעבוד איתו. אם אנחנו רוצים לנצל את היתרונות שלו בצורה אופטימאלית, הרי שעלינו לחשב היטב את המקום בו נרצה להתקין אותו וכיצד נשתמש בו.

איך עושים את זה?

בדיוק כמו במקרים אחרים, גם רכישת מאורר והתקנתו תלויים בגודל החדר. ככל שהחדר גדול יותר, כך נצטרך מאוורר גדול ועוצמתי יותר, נצטרך להתקין במקום יותר מרכזי וייתכן שאף נצטרך להשתמש ביותר ממאוורר אחד.

אם אנחנו מחפשים מאוורר לחדר קטן, אזי נצטרך לקחת בחשבון שאם העוצמה שלו היא חזקה, ייתכן מאוד שזה יפריע לנו ולכן עדיף לנו לחפש מאוורר עם עוצמה נמוכה יותר. בכל מקרה, חשוב שנתקין אותו במקום בו תהיה לו השפעה על כל החדר או לפחות על האזור בו אנחנו יושבים או שוכבים. כך נרגיש אותו בצורה אופטימאלית ונהנה מהשירות שלו.

 

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם לדעתכם יש להתיר לנשים לבצע הפלות?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בעסקים