X

פינוי דירות

הצורך בפינוי דירות נוגע למגוון מטרות מגוונות ולמרות שרבים נוטים להתבלבל, הדבר לא דומה להובלת דירה

שירותי פינוי תכולת דירה הוא במקרה בו ללקוח אין יותר צורך בחפצים הנמצאים בדירה והוא מעוניין לפנות אותם. כן, אפשר לעשות את זה גם באופן עצמאי ללא שירות, אבל זה דורש מכם הרבה זמן למיון החפצים, צוות להרמת חפצים כבדים ופינוי למקומות ייעודיים. לעיתים המשימה לא אפשרית מכיוון שאנו נדרשים באמצעי פינוי מיוחדים כמו מנוף, מה שגורם לרבים לפנות למפנה דירות.

קרדיט תמונה: freepik

מתי אנו זקוקים לשירות פינוי תכולה?


  • מקומות לא מיועדים למגורים – בבניינים רבים, בבתים פרטיים ובמקומות מוסדיים נדרש לא פעם לפנות את המחסן, מקלט או חדר המשמש לאחסון. לרוב לחפצים אלו אין בעלים, החדר מלא לחלוטין ובכדי שתוכלו להפוך אותו בשנית לחלל שבו ניתן לעשות שימוש יש להיעזר בשירות של מפני דירות.
  • ירושה – כאשר מדובר על ירושה אנו מסתכלים על פינוי התכולה בשני מובנים, האחד הוא הצורך להשתמש בנכס למגורים ראויים לדייר הנוכחי, שדרוג הבית וכד', והדרך השנייה בה אנחנו מסתכלים על הצורך בפינוי לדירות ירושה הוא בעניין רגשי. לא פשוט לנו לפנות את הבית של ההורים או מכר אחד שהלך לעולמו ולכן, הפינוי באמצעות חברה חיצונית מקל על התהליך. בשל כך יש לפנות לחברת פינוי מקצועית אשר ערה למצב הנוכחי הרגשי ותדע לפעול בהתאם.
  • מעבר דירה – כאשר אתם רוצים לעבור דירה ולהתחדש בריהוט חדש או שאין לכם צורך בחלק מהתכולה הנמצאת בבית הנוכחי, שירות פינוי דירות מיועד לכם. החפצים שאין לכם צורך בהם יותר יפונו מהבית, בדרך כלל מדובר על פינוי חפצים המיועדים לתרומה או לפח.
  • דירות ישנות – אם אתם מעוניינים לעשות חידוש בבית הקיים תוכלו למכור את כל החפצים שיש בבית שלכם למפנה דירות. במקרה בו ערך החפצים עולה על ערך השירות ייתכן ואפילו המפנה ישלם לכם בעבור פינוי החפצים. כדי שתוכלו לחדש את הדירה לצורך מכירה או כניסה לדירה שירות זה יכול לפתור לכם מפגעים בטיחותיים, בעיות תברואתיות ועוד. כמו כן, יש לא מעט פעמים שבהם מדובר על מבנה של אגרן כפייתי. במקרה כזה הדירה תעלה על גדותיה מחפצים שלא בשימוש, שירות זה תורם לכם בחידוש הבית.

קניית תכולת דירה

חלק משירות פינוי דירה הוא קניית החפצים שבהם אין לכם צורך יותר. לפני מעבר דירה או לאחר קבלת דירת ירושה פנו לחברת פינוי מקצועית ותהנו ממגוון יתרונות. היתרון הראשון הוא שאתם לא צריכים להוציא כסף על הובלת ציוד למקום אחר או לאשפה. לא תצטרכו לפנות בעצמכם ספות, שולחנות וחפצים כבדים בהם אין לכם צורך יותר, אלא מפנה הדירות יעשה זאת עבורכם. מפני דירות מוכנים גם לפנות את תכולת הבית שלכם וגם לשלם לכם עבור קניית חפצים שונים, החל מספות ישנות ועד למוצרי יודאיקה, תכשיטים, כלי נגינה ישנים, פריטי אספנות ועתיקות, בולים ועוד. שווי ערך החפצים ייקבע על ידי החברה לאחרת הערכה של החפצים. במידה ואתם מעוניינים לקבל הצעת מחיר נוספת תוכלו לפנות לשמאים או מכירות פומביות.

המומחים לפינוי דירות

כדי לקבל הצעת מחיר מדויקת צריך את אנשי המקצוע הייעודיים לכך. "המומחים לפינוי דירות" בהובלתו של ניסים סוויסה התחילו את דרכם בחיפה וכיום פועלים בכל קצוות הארץ. המומחים לפינוי דירות קובעים את הצעת המחיר באופן מקצועי ויסודי, רק לאחר פגישה מול הלקוח, אנשי המקצוע מטעמנו יגיעו להעריך את גודל הדירה, מורכבות הפינוי (קומות, מעלית, נגישות, כמות האשפה, היקף עבודה וכד'). החברה פועלת בזמינות, שומרת על ניקיון הדירה בעת הפינוי, פועלת באופן מהיר ויעיל.

ליצירת קשר התקשרו למספר: 074-7765925

 

 

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

האם אתם נעזרים בשירותי נקיון לבית?

צפה בתוצאות

Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בעסקים